Z naszej strony zapewniamy: Profesjonalizm, Indywidualne podejście do zlecenia, Bogaty repertuar, Zabawy integracyjne i animacje i wiele więcej...
Oprawa muzyczna ma ogromne znaczenie przy organizacji uroczystości okolicznościowych. To od muzyki zależy, czy impreza będzie niezapomniana. Znakomita zabawa jest tego gwarancją, dlatego warto zadbać, aby oprawą muzyczną zajęli się profesjonaliści. Duet muzyczny B&T to nie tylko muzyka na weselu, ale również świetna konferansjerka, która poprowadzi różne tańce integracyjne i konkursy. Sprawi, że goście będą się świetnie bawili bez względu na wiek.
 
Repertuar zawsze dostosowujemy do upodobań osób bawiących się, wykonujemy utwory z myślą o każdym pokoleniu i każdym odbiorcy, dlatego  też pojawiają się zarówno stare sprawdzone hity jak i współczesne utwory z list przebojów.
 
Wykonujemy swoją pracę z pasją, wysoką kulturą osobistą i zaangażowaniem co bezpośrednio przekłada się na frekwencję tańczących par na parkiecie.
 
Na Państwa życzenie poprowadzimy karaoke,  a także wspaniałe animacje dla dzieci podczas wesel czy innych uroczystości okolicznościowych.
Z naszej strony zapewniamy:
 
· Profesjonalizm i bogate doświadczenie.
· Indywidualne podejście do zlecenia, bo nie ma dwóch takich samych imprez.
· Bogaty repertuar zarówno dla młodszej jak i starszej publiczności.
· Zabawy integracyjne dla gości, animacje i konkursy na poziomie.
· Konferansjerskie prowadzenie wieczoru.
· Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne.
· Pomoc w przygotowaniu scenariusza imprezy oraz czuwanie nad jego realizacją.
· Rzetelne wywiązanie się z umowy.

           693 624 678 | przybylskabeata@interia.pl


www.duetbit.pl | 2019 | Wszystkie prawa zastrzeżone!